Şİran Hargin( Güreş Köyü) FORUM SAYFASI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

selamlar herkese

3 posters
YazarMesaj
dilek kasikci
Üye
Üye
dilek kasikci

selamlar herkese Empty
MesajKonu: selamlar herkese   selamlar herkese I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 4:54 pm

merhaba ben dilek kaşıkçı.benim annemin köyüdür şiran -hargin.facebook sitesindei gruaba üyeliğim vardı oradn buldum bu adresi.belki tanımıyosunuzdur beni kısaca tanıtayım.harginli ismail kaşıkçının torunuyum.şimdi bir sürü ismail kaşıkçı var hangisi dicek olursanız ismail kaşıkçının kızı, elif kaşıkçının kızıyım.inşallah tanımışsınızdır tamımadıysanız zamanla tanırsınız.şuan istanbulun-kartal ilçesinde oturuyorum. Smile
BarisOZOGLU
Kurucu Başkan
Kurucu Başkan
BarisOZOGLU

selamlar herkese Empty
MesajKonu: Geri: selamlar herkese   selamlar herkese I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 7:47 pm

Forumumuza Hoşgeldiniz Dilek Hanım....
http://www.harginforum.tr.cx
MuratAltunöz
Kurucu Başkan
Kurucu Başkan
MuratAltunöz

selamlar herkese Empty
MesajKonu: Geri: selamlar herkese   selamlar herkese I_icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 8:59 am

Yeni üye olan arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz .. Harginli değilim ama Bu Harginin sıcak insanlarının içinde olmak benim için bir sevinc verici olay .. Gercekten Başta Barış kardeşim olsun ,,Siz değerli üyelerimiz olsun Hepiniz birbirinden değerlisiniz.. Bu arada pek fazla tanımıyorum ama insallah hep beraber birlik içinde oluruz...İnsallah ilerleyen günlerde sitemize yapacagımız daha yeni sosyal bölümler ile karsınızda olacağız.. Bizlere isteklerinizi ,önerilerinizi, şikayetlerinizi Bizlere yazabilirsiniz.. Sizde önerilerinizi bizlere sunarsanız bizde elimizden geldiğince Onları yapmaya çalısacağız.. Şimdilik bi hatamız olduysada kusurumuza bakmayın.. İnsallah hep beraber Daha İyiye....
Saygılarımla..
MuRaT ALTUNÖZ....
Kızılırmak Fm Kurucusu
http://www.kizilirmakbilisim.tr.cx
dilek kasikci
Üye
Üye
dilek kasikci

selamlar herkese Empty
MesajKonu: Geri: selamlar herkese   selamlar herkese I_icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 10:21 am

merhaba hoşbulduk barış bey.

selamlar herkese
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Herkese selamlar
» Selamlar :))